Kontakta oss

Ditt meddelande har skickats.

Kontaktformulär

Idesta Foodtech

Blidögatan 34
SE-211 24 Malmö
+46 (0)40-38 50 50
foodtech@idesta.se

Öppettider IDESTA Foodtech:
Mån-Tor: 8:00 - 16:00
Fre: 8:00 - 13:30
(Lunchstängt: 11:30 - 12:30)

Avvikande öppettider:
Stängt under v. 52, 27/12-29/12


Mattias Forsman

Försäljning södra Sverige

040-385084
072-3688373
mattias.forsman@idesta.se


Anders Schwartz

Försäljning Mälardalen & Norra Sverige

08-83 45 90
070-208 19 45
anders.schwartz@sdx.se


Christer Bendroth

Försäljning / Export

0456-135 14
070-229 02 77
christer.bendroth@sdx.se


Nils Holmqvist

Försäljning & offert

040-385057
073-8085057
nils.holmqvist@idesta.se


Solveig Wärnö

Order - innesäljare

040-385059
solveig.warno@idesta.se


Linda Andersson

Order - innesäljare - reservdelar

040-385066
linda.andersson@idesta.se


Pia Andersson

Orderkonstruktör

040-385062
pia.andersson@idesta.se


Karim Bikineh

Orderkonstruktör

040-385081
karim.bikineh@idesta.se


Jonas Böckman

Orderkonstruktör

040-385065
jonas.bockman@idesta.se


Jonas Komstedt

Produktionschef

040-385061
070-2197821
jonas.komstedt@idesta.se


Håkan Nilsson

Produktionsledare & teknisk support

040-385073
070-794 72 65
hakan.nilsson@idesta.se


Magnus Brodén

Utleverans & transport

040-385080
magnus.broden@idesta.se


Lisa Pettersson

Utleverans & transport

040-385076
lisa.petersson@idesta.se


Sten Pehrsson

Utveckling

040-385054
076-8672650
sten.pehrsson@idesta.se


Tina Roos

Ekonomi & personal

040-385052
tina.roos@idesta.se


Anders Pettersson

VD

040-385091
070-5385091
anders.pettersson@idesta.se