Kontakta oss

Ditt meddelande har skickats.

Kontaktformulär

Idesta Foodtech

Blidögatan 34
SE-211 24 Malmö
+46 (0)40-38 50 50
foodtech@idesta.se

offert@idesta.se
orderfoodtech@idesta.se
servicefoodtech@idesta.se

Öppettider IDESTA Foodtech:
Mån-Tor: 8:00 - 16:00
Fre: 8:00 - 13:30
(Lunchstängt: 11:30 - 12:30)

Vi har sommarstängt vecka 28-31


Mattias Forsman

Försäljning södra Sverige

040-385084
072-3688373
mattias.forsman@idesta.se


Anders Schwartz

Försäljning Mälardalen & Norra Sverige

08-83 45 90
070-208 19 45
anders.schwartz@sdx.se


Nils Holmqvist

Offert/försäljning

040-385057
nils.holmqvist@idesta.se


Solveig Wärnö

Order - innesäljare

040-385059
solveig.warno@idesta.se


Magnus Brodén

In/Utleverans & transport

040-385080
magnus.broden@idesta.se


Pia Andersson

Orderkonstruktör

040-385062
pia.andersson@idesta.se


Emil Kvist

Orderkonstruktör

040-385055
emil.kvist@idesta.se


Andreas Karlberg

Orderkonstruktör

040-385097
andreas.karlberg@idesta.se


Jonas Komstedt

Produktionschef

040-385061
jonas.komstedt@idesta.se


Henrik Haraldsson

Utveckling

040-385078
henrik.haraldsson@idesta.se


Sten Pehrsson

Utveckling

040-385054
sten.pehrsson@idesta.se


Tina Roos

Ekonomi

040-385052
tina.roos@idesta.se


Anders Pettersson

VD

040-385091
070-5385091
anders.pettersson@idesta.se


-


Linda Andersson

Föräldraledig

040-385066
linda.andersson@idesta.se


Marcus Winberg

Föräldrarledig

040-385065
marcus.winberg@idesta.se


Företagsuppgifter

Organisationsnummer: 556767-0764
VAT: SE556767076401
Bank: Swedbank AB
Bankgironummer: 5125-0991
Bankens BIC: SWEDSESS
IBAN EURO:
SE22 8000 0821 4933 7678 3225
IBAN SEK och övriga valutor:
SE88 8000 0821 4994 3514 2659